Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Polohy v ktorých to muži robia najradšej: V AUTE!

Polohy v ktorých to muži robia najradšej: V AUTE!
Sklopiť prednú sedačku na doraz a robiť si s ňou, čo chcem.

Toto je vaša špeciálna „Kárasútra“.

 

Heslo: Zozadu! Moja frajerka má 164 centimetrov, takže zvyčajne skončí na štyroch na zadnej sedačke, s tvárou prilepenou na bočnom okne. (Kamil)

3 obrázky v galérii Heslo: Zozadu!

Najradšej to robím tak, aby som sa nemusel nikam štverať a presadať, takže ja zostávam na sedadle vodiča a ona si na mňa sadne, ale chrbtom. Takto sa môže perfektne zaprieť do volantu. (Pedro)

 

Super zábava je dať si takúto hru: na zadnom sedadle v taxíku alebo keď sa ide na žúr strčiť jej ruku do nohavičiek (a naopak!) a dosiahnuť orgazmus ešte predtým, než dorazíme na miesto určenia. Vezmite si so sebou nejakú šatku alebo „prehoz“. (Maroš)

 

V aute? Jedine na kapote! To je najistejšie a najpohodlnejšie!!! Raz sme to robili vnútri normálne na prednom sedadle a vtedajšia frajerka tak kopala do palubnej dosky, že aktivovala airbag. (Lukáš)

 

Sklopiť prednú sedačku na doraz a robiť si s ňou, čo chcem – super je aj zaparkovať to niekde pri romantickom jazierku s dobrým výhľadom. Majú to rady. (Heňo)

3 obrázky v galérii V aute? Jedine na kapote! To je najistejšie a najpohodlnejšie!!!

Keď som ešte cvičil (čiže som vládal), robievali sme to tak, že ona si sadla do stredu zadných sedadiel, doširoka rozkročila nohy a vyložila si ich na hlavové opierky. No a ja som sa zakliesnil nohami medzi predné sedadlá a klikoval som až do... bezvedomia. (Miro)

 

Načo sa nadrapovať v malom priestore? Orálny sex je najlepší sex v aute. Majte vždy poruke správnu muziku na iPode a ešte odporúčam, ak máte kožené sedačky, noste so sebou deku, lebo koža o kožu sa nechutne lepí. (Zoli)

 

S prípravou treba začať už za jazdy a celú vec potom už len elegantne dokončiť. Ja preferujem zadné sedačky, lebo tam stopercentne nespustíme blinkre a nezatrúbime ako minule... (Vašo)

 

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Láska a vzťahy , Milovanie, Sex, Vzťah, Vzťahy a sex, Láska

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Umenie jemného zvádzania: Horúce rady, ako si získať jeho plnú pozornosť!
Najväčšie tajomstvá ženskej postele: Dámy, ukrývate TOTO VŠETKO...
Poďme sa spolu hrať: Horúce posteľové zábavky pre dospelých!
Choďte do sprchy: Najlepšie sexuálne polohy priamo pod horúcou vodou!
Ako byť najlepšia z najlepších: 14 pravidiel, aby bol jeho "fešák"...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×