Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Teraz sa podržte: Obľúbená farba o vás dokáže prezradiť ohromné veci!

Teraz sa podržte: Obľúbená farba o vás dokáže prezradiť ohromné veci!
Bledomodrá poukazuje na detskú nevinnosť.

Milujete ružovú? Alebo sa celé dni radšej zahaľujete do čiernej? To, akými farbami sa obklopujete, nie je náhoda! Vlastne to dokáže o vás rozpovedať celý príbeh!

 

Možno na vás ľudia ukazujú prstom, lebo máte šatník výlučne v odtieňoch čiernej a sivej a možno vás majú za infantilnú, lebo sa nebojíte ružovej a žltej. To, do akých farieb sa obliekate, ale aj to, v akých tónoch je doladený váš byt alebo pracovný stôl, o vás rozpovie veľa!

 

Biela: Biela farba pohlcuje všetky ostatné farby a tým sa stáva farbou nekonečného prijatia, neutrality, čistoty a nevinnosti. Ak máte tendenciu obliekať si veľa bielej, potom chcete podvedome presvedčiť ľudí o svojich dobrých úmysloch a férovosti. Choďte po bielej, keď chcete nadobudnúť vnútorný pokoj a prestať bojovať.

Na drobnostiach naozaj záleží! 10 maličkostí, ktoré totálne zmenia váš život

Hviezdy bez mejkapu a retuše! Ktoré si trúfli na prirodzené fotky?

Žltá: Žltá farba je farba slnka a s tým spojeného tepla, ale aj dobrej nálady, detskej radosti a hravosti. Ak milujete žltú, ste rodený optimista a na duševnej úrovni tak trochu dieťa, ktoré nechce prestať pozerať na svet nevinnými očami. Túžite po lepšom svete, v ktorom sa ľudia viac smejú a menej riešia problémy. Obklopte sa žltou, keď vás chytá depka a potrebujete veriť na lepšie zajtrajšky.

3 obrázky v galérii Ak milujete žltú, ste rodený optimista.

Oranžová: Neuveríte, ale oranžová farba je farba tretej čakry, a tak súvisí s mocou, sebakontrolou a so schopnosťou asertívne sa prejaviť a stáť si za svojím názorom. Intenzívna oranžová vás dokáže na istej úrovni dokonca vyliečiť, odstrániť  vnútorné bloky, ktoré vás nútia byť stále tou dobrou, slušnou, ktorá si nehľadí svoje záujmy. Obklopte sa ňou aj v jedle, siahnite po tekvici, pomarančoch, ak potrebujete posilniť osobnosť.

 

Hnedá: Ak máte tendenciu obliekať si zemité farby, potom máte rada kľud, ticho a spojenie so Zemou. Po tejto farbe siahajú najmä ľudia, ktorých emócie sú pokojné a hlboké alebo naopak nestále, chaotické a potrebujú uzemniť. Obklopte sa zemitými farbami, choďte do lesa a prejdite sa bosá po tráve, ak cítite, že vás dobieha stres a potrebujete ho nechať ísť.

 

Čierna: Čierna je farba, ktorá odráža všetky ostatné, tak je symbolom všetkého a ničoho, prapodstaty ľudského bytia. Preto je čierna farba mystikov a mágov, ale takisto všetkých, ktorí chcú vzbudiť v ľuďoch rešpekt a autoritu. Čierna je farba elegancie, ale aj uzavretosti, odstupu a tieňa. Vhodná na pohovor alebo v situáciách, kedy musíte veriť sama sebe.

3 obrázky v galérii Červená dodáva oheň a energiu. Dajte si ju na seba v časoch únavy a vyhýbajte sa v období výbušnosti.

Modrá: Ak ste veľmi emocionálna a milujete vodu v akejkoľvek podobe, potom je vaša farba modrá. Modrá sa spája s vodou a podľa tarotových kariet aj so symbolom pohárov, čo je symbol emócií. Na jednej strane môžete byť veľmi empatický a súcitný človek, ktorý všeličo precíti, ale na strane druhej sa dokážete vo svojich emóciách utopiť a neviete prestať riešiť. Kráľovská modrá je však takisto farba ochrany, a tak po nej siahnite vždy, keď máte pocit, že by vás cez deň niekto mohol uhranúť alebo vám nepriať dobré.

Červená: Farba ohňa symbolizuje človeka, jeho schopnosť tvoriť ale takisto schopnosť ničiť. Ak milujete červenú, dávajte si pozor na čistotu svojich myšlienok a konania. Dokáže rozprúdiť energiu do akýchkoľvek strán a nemusí vám poslúžiť dobre, ak bude vaša pozornosť zameraná na zlé veci. Oblečte sa do červenej, ak cítite únavu, dokáže veľmi intenzívne energetizovať.

 

Ružová: Farba lásky, nehy a potešenia. Nie je to len farba milencov, ale aj farba sebalásky, materského objatia a pochopenia. Všetky by sme mali mať doma niečo teplé a ružové, napríklad huňatý župan, do ktorého sa zahalíme vždy, keď budeme tak trochu zlomené a budeme potrebovať pofúkať naše emocionálne rany.

 

Fialová: Farba liečenia a duchovného osvietenia. Ak máte nejaký zdravotný problém, alebo potrebujete urýchlene zmenu vo svojom živote, intenzívne sa obklopte fialovou farbou. Má silu katalyzovať všetky zmeny, regenerovať bunky, odvracať čierne myšlienky a motivovať človeka, ktorý už stratil vieru, aby bojoval a išiel ďalej vpred.

Čítajte viac o téme » Modré trendy , Krásny život, Život, Vzťahy, Krása a zdravie žien, Žena, Biela móda, Život po tridsiatke

Autor: Katarína Mikulová

NEPREHLIADNITE
3 základné pravidlá street stylu: Móda so silným nábojom sexepílu!
Obetavé, silné a krásne: Aj také sú prvé finalistky súťaže KiK Tvár roka!
Známa módna návrhárka má pre Slovenky jeden odkaz!
POMÓC, buchla som sa do kamoškinho frajera: Dá sa predísť katastrofe?
Dámske jazdy KEDYSI a DNES: Ak takto vyzerajú aj tie vaše, ste už...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×