Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Uberáte sa živote správnym smerom? Dá sa to jednoducho zistiť!

Uberáte sa živote správnym smerom? Dá sa to jednoducho zistiť!
Žijete s pocitom, že niečo nie je tak, ako by malo byť?

Snaží sa vám vesmír naznačiť, že sa v živote uberáte nesprávnym smerom? Ak sa vám deje toto, odpoveď je áno

 

Hovorí sa, že každý z nás je tu z nejakého dôvodu, že osud každého človeka je daný, alebo že sa vždy aj tak stane to, čo sa má. Je tu ale možnosť, že sa nám vesmír snaží niečo naznačiť. Napríklad, že nejdeme tým správnym smerom. Ako to zistiť?

 

Neustály pocit nepokoja a neistoty

Väčšina z nás sa rozhodla intuíciu úplne ignorovať, pretože z nejakého dôvodu protirečí našim rozhodnutiam. Za „odmenu“ potom ale aj tak žijeme s neustálym pocitom, že niečo nie je tak, ako by malo byť. Začnite preto veriť svojej intuícii viac a nezabudnite, že vždy môžete názor či rozhodnutie zmeniť alebo prispôsobiť.

 

Nečakané straty

Keď si myslíte, že všetko ide tak, ako má, zrazu príde úplne nečakaný zvrat či strata. Strata môže byť veľká a dôsledky fatálne – práve preto, že ste odbočili tam, kam ste nemali. Urobte krok späť a zistite, čo ste urobili zle.

3 obrázky v galérii Urobte krok späť a zistite, čo ste urobili zle.

Nečakané výdavky, ktoré vás vyvedú z rovnováhy

Keď máte pocit, že sa vám darí a rastiete, zrazu prídu výdavky, ktoré všetko zničia – to môže znamenať, že rastiete nesprávnym smerom. Aj teraz skúste zanalyzovať vaše kroky, ktoré vás k tomuto nešťastiu mohli priviesť. Možno ste nedostatočne prehodnotili následky jednotlivých rozhodnutí.

 

Náhle nezhody s milovanými

Ľudia, ktorých milujeme, sú tu na to, aby nás podržali na našej ceste k vytýčenému cieľu. Ak ale zrazu začnú byť nepriateľskí a nevraživí, možno sa vám Vesmír cez nich snaží niečo povedať.

 

Nečakané ochorenia

Všetko je v poriadku, ste fit a zrazu sa ráno zobudíte chorľavá. Možno je to počasím, no aj tak je to náznak toho, aby ste prehodnotili to, čo ste práve začali robiť.

 

Časté bolesti hlavy

Ak vaša bolesť hlavy nemá žiadnu očividnú príčinu a začnú vtedy, keď sa snažíte relaxovať a namiesto dobrého pocitu máte zlý, je to ďalší znak toho, že idete nesprávnym smerom.

 

Silná potreba zmeny

Máte potrebu niečo zmeniť, no neviete, čo konkrétne. Tento pocit vás sprevádza životom, až vás nakoniec prinúti zamyslieť sa nad tým, či robíte veci správne.

3 obrázky v galérii Vďaka prekonávaniu výziev síce rastieme, no nie vždy nám rast prospeje.

Zlý koniec udalostí

Ísť v živote správnym smerom znamená, že veci idú ako po masle a každý krok je ľahší a ľahší. Keď ale urobíte zlý krok, zrazu sa všetko skomplikuje a dni budú ťažšie. Vďaka výzvam síce rastieme, no nie vždy nám tento rast prospeje, dokonca nás môže „vykoľajiť“.

 

Viac nepriateľov ako priateľov

Miesta, na ktorých ste rada trávila čas sa zrazu zmenia na nehostinné a s ľuďmi to bude rovnako. Budete mať pocit, akoby sa priatelia zmenili na nepriateľov a so skutočnými priateľmi stratíte kontakt. Znamená to, že ste niekde, kam nepatríte a oni to cítia.

 

Depresia

Depresia je posledný pád, ktorý sa vás snaží dostať tam, kde máte byť. Práve počas tohto neblahého obdobia budete mať potrebu hľadať význam vašej existencie a snažiť nájsť správny smer.

 

Čítajte viac o téme » Krásny život, Život, Vzťahy v rodine, Sebavedomá a úspešná, Žena, Život po tridsiatke

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Hádať sa je nevyhnuté a zdravé: Musíte to ale vedieť robiť poriadne!
Známa módna návrhárka má pre Slovenky jeden odkaz!
Kate a Meghan idú po stopách Diany: Tieto Dianine rebelstvá sa im pozdávajú
POMÓC, buchla som sa do kamoškinho frajera: Dá sa predísť katastrofe?
Dámske jazdy KEDYSI a DNES: Ak takto vyzerajú aj tie vaše, ste už...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×