Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Je to nechutné! Ktoré hranice ženy v sexe nikdy neprekročia?

Je to nechutné! Ktoré hranice ženy v sexe nikdy neprekročia?
Nedajte sa dotlačiť do vecí, ktoré sú vám bytostne proti srsti!

Všetci sexuológovia, zdatní milenci a aj vaše drahé Zakázané ustavične zdôrazňujú dôležitosť komunikácie. Jasné, toto áno, toto nie, teraz trošku pritlač... Úprimnosť môže mať rôzne podoby.


"Láska? Nemohla by si ma trošku ocikať?" povedal raz takto v záchvate úprimnosti jeden známy jednej známej. A ona nemohla, takže vzťah, ako rýchlo sa začal, tak rýchlo sa skončil a je z toho po rokoch vtipná historka. No pekne znázorňuje naše rozdielne potreby. Ako ste na tom vy? Odkiaľ pokiaľ je pre vás sex normálny a čo nie ste ochotné robiť ani v mene lásky?"

Kate

 

"Ja som veľmi tolerantná, nech si každý robí v spálni, čo chce, ak by teda partner mal práve spomínanú pissingovú chúťku, dokážem si to predstaviť. Ale nie v posteli, ale povedzme v sprche. A čo by som nikdy, nikdy? Akúkoľvek formu násilia."

Romana 

 Prečítajte si: 

Páni, pozor na frajerky! Zisťovali sme, ako dlho vydrží bežná Slovenka bez sexu

"Ak vynechám všetky formy úchyláckych pornovideí, kde účinkujú kone a podobne, najviac ma desí ponižovanie. Akože dobre, že ma pri polohe zozadu frajer plesne po zadku, ale všelijaké tie náustky, okovy a biče, to si neprosím."

Lenka

Skúšanie nových vecí by sa malo páčiť obom.

"Len si zoberte, ako dnes bežný chlap súloží... Presne, ako to odkukal na internete. Pochybujem, že v minulosti mali muži chuť ženám ejakulovať na tvár?! A to je, mimochodom, vec, ktorú by som nerozchodila. Takisto populárnu trojku. Kde sa stratila normálnosť?"

Maja

 

P.S.

Ak na vás partner vybalí nejakú extrémnu požiadavku, buďte obozretné. Poďakujte sa mu, že k vám má dôveru, keďže určite zbieral odvahu ale zároveň jasne vyjadrite svoje pocity. Že ste z toho nervózne, vydesené, že si myslíte, že to nezvládnete a pod. Ak bude napriek tomu naliehať, niečo nie je v poriadku. Nedajte sa dotlačiť do vecí, ktoré sú vám bytostne proti srsti. Nezabezpečí vám to ani jeho lásku a vernosť.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Malá zmena mu zaistí orgazmus, aký ešte nezažil: Spoľahnite sa na tento...
Poznáte sexuálnu polohu "slony"? Takéto milovanie musíte zažiť!
Pre mužov je pláž v lete rajom: Toto všetko ich si všímajú a potom...
Muži otvorene: Aký je sex so ženou s dokonalou postavou?
Všetko, čo potrebujete vedieť o "trojke": Dali by ste sa na to?

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×