Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Sado-maso pre pokročilé: Pozor, bude to bolieť!

Sado-maso pre pokročilé: Pozor, bude to bolieť!
Takto by nás chceli vidieť niektorí chlapi.

Mučenie, zväzovanie či ponižovanie. To všetko je v balíčku. Čítajte, len ak ste zamilované a odvážne!

 

Ak sa vám zdajú SM praktiky čoraz viac sympatické a máte chuť sa do nich pustiť, musíte si najskôr rozdeliť úlohy. Teda kto z vás bude sadista a kto zase masochista. Dve rovnaké úlohy by si spolu neužili a iskrilo by to rovnako nulovo, ako keď k sebe otočíte dva magnety rovnakým pólom.

 

Som sadista či masochista?

Si sadista, ak si na strope rozkoše vtedy, keď partner plní tvoje príkazy a dovolí ti, aby si ho bičoval. Si masochista, ak ti ponižovanie, ubližovanie a plnenie príkazov robí dobre. Samozrejme, iba v sexe a iba v prípade, že ste sa obaja na tom dohodli. Bez súhlasu by to bol úplne iný príbeh. Výskumy dokazujú, že práve muži na vrcholových pozíciách, manažéri obrovských korporácií a koncernov, ktorí musia byť denne neoblomní a dominantní, potrebujú v posteli zohrávať úlohu masochistu a túžia, aby na okamih rozkazoval niekto im. Svet SM praktík je naozaj veľmi pestrý a ani zďaleka nemusí byť taký strašidelný, ako sa vám zdá. Máte dokonca na výber, či si zvolíte soft verziu, alebo hard. A možno by nebolo od veci vyskúšať postupne obe.

4 obrázky v galérii Obľúbenou kategóriou sú aj rôzne sado-maso videá.

Soft alebo hard?

Soft sado-maso nám už z názvu prezrádza, že pôjde o niečo jemnejšie. Napríklad, že namiesto pút, ktoré vás chladia na pokožke a sú drsné, zvolíte hodváb. A tak váš väzeň nebude o stoličku pripútaný kusom ocele, ale príjemnou hodvábnou šatkou. To, čo budete robiť vášmu „poníženému“ partnerovi, musí byť vzrušujúce, ale stále v rámci soft metód. Na šteklenie využite svoje vlasy, ale vydráždiť partnera môžete aj perami či poprsím. K neodmysliteľnému nežnému týraniu patrí aj fúkanie a stimulovanie častí okolo intímnych zón, no vrhnite sa na ne až vtedy, keď váš partner bude stonať od rozkoše a prosiť. Hodvábnou šatkou však nemusíte svojho „kolegu“ len o niečo priviazať, môžete mu zakryť oči a užívať si ešte väčšiu moc nad celou situáciou.

 

Rekvizity

Bez rekvizít nebude sado-maso sex to pravé orechové, no ak zvolíte soft variant, dbajte o to, aby predmety neboli príliš studené, horúce a ani príliš ostré. Všetko musí byť stráviteľné a týka sa to aj vášho oblečenia. Zatiaľ čo pri hard sado-maso si na seba dáte krvavočervený a hriešne lesklý latexový obtiahnutý komplet, ktorý bude mať otvor iba na vašej intímnej zóne, pri soft verzii vám chvíle spríjemnia podväzky, ktoré môžu byť čipkované. Nie sú síce také radikálne, ale vzrušujúce určite!

4 obrázky v galérii Toto je fantázia slabšieho kalibru.

Hard sado-mado 

Klasické, tvrdé sado-maso, ktoré je ukričané, boľavé, extrémne, no predsa nesmierne vzrušujúce. Dať partnerovi poriadny sexuálny výprask však vyžaduje aj zopár vedomostí. V prvom rade nemajte strach, ak partnera udriete po zadku a ten náhle sčervenie. Tak jednoducho pokožka na tomto mieste reaguje, keď sa prekrví, ale omnoho dôležitejšie je, že to zároveň vyvoláva tvorbu hormónu šťastia. Vyžaduje to od vás dobre mierené rany okorenené vulgarizmami a neustálym stláčaním zadku. Orgazmus vášho partnera príde veľmi rýchlo. Búchať po zadku nebudete rukou, ale poriadnym bičíkom, takže zrejme ste postrehli pár výrazných rozdielov medzi soft a hard SM praktikami. Vysoké podpätky či čižmy so sexi viazaním a červený rúž sú povinnou výbavou!

4 obrázky v galérii Takto by nás chceli vidieť niektorí chlapi.

SM praktiky sú úžasný spôsob, ako zahnať otravný stereotyp v spálni. Ak poznáte pravidlá a pustíte sa do toho s niekým, komu maximálne dôverujete, môžete zažiť veci! A ozaj, podstatné je určiť si s partnerom aj nejaké gesto, ktoré jednoznačne vaše hrátky ukončí v momente, keď jednému z vás už nebudú príjemné. Najlepšie neutrálne slovo, lebo „dosť, to bolí“ by mohol brať ako potvrdenie, že TO robí dobre. Dohodnite sa napríklad na slove „šošovica“, pri ktorom mu bude jasné, že „stop, už nechcem“ myslíte vážne. 

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Milovanie, Výroky o sexe, Orgazmus, Pár, Sex, Dvojica, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Zakázané strany

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Najlepšie rady, ktoré môžete dostať do života a do postele!
Otázka, ktorá nás zaujíma: Sú muži - tanečníci naozaj lepší v posteli?
Umenie jemného zvádzania: Horúce rady, ako si získať jeho plnú pozornosť!
Pre mužov je pláž v lete rajom: Toto všetko ich si všímajú a potom...
Ako byť najlepšia z najlepších: 14 pravidiel, aby bol jeho "fešák"...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×