Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Pozor, pritvrdzujeme: Aj táto kontroverzná "vec" vie niekoho vzrušiť!

Pozor, pritvrdzujeme: Aj táto kontroverzná
Vzruší vás chuť zakázaného a nemravného, až sa vám zrýchli dych a oddáte sa tomu celá.

Reč je o zlatom daždi. Veru nie, nemyslíme ten jarný žltý krík. Útlocitné Evičky nech ani nečítajú ďalej. Ale kto nečíta, nedozvie sa!

 

Keďže vás máme rady, hneď a zaraz všetko vysvetlíme. Určite ste zažili nekonečnú cestu autobusom, keď ste krížili nohy jednu cez druhú a nemohli sa dočkať cieľovej stanice. Tak veľmi sa vám žiadalo cikať, až ste si hrýzli do pery. A potom, keď ste konečne prišli domov a zamierili do miestnosti, v ktorej ste si konečne uľavili, zvolali ste nahlas: „Ach, to je skvelý pocit. Nič lepšie neexistuje! Ani sex!“

 

A vtedy vám možno ani nenapadlo, ako veľmi majú k sebe sex a močenie blízko. Presne tak, spestrenie spálňových naháňačiek vás nečaká len vtedy, ak do nich primiešate nové polohy či putá. Výhodou pissingu je, že naň nepotrebujete nič kupovať ani zháňať, všetko potrebné už máte. Pomohlo by vám azda vypiť viac vody. Ide tu totiž o ocikávanie. Techniku, ktorá niektorých veľmi vzrušuje. A, mimochodom, aby sme zabŕdli aj do zdravotnej oblasti, urinoterapia je vlastne veľmi zdravá!

3 obrázky v galérii Samozrejme, musí sa to páčiť obom!

Napriek tomu, že pissing prišiel verejne na pretras až v 20. storočí, ktoré so sebou prinieslo závan liberalizmu, naši predkovia si užívali túto praktiku už oveľa, oveľa skôr. Možno sa vám pissing zdá poburujúci až príliš živočíšny. Má ale oveľa hlbšie korene. Pissing veľmi obľuboval aj Markíz de Sade, muž, ktorý vymyslel pojem sadizmus. Presne do SM praktík by sa dal zaradiť aj pissing, pretože platí, že jeden z páru močí na toho druhého. Močiaci má v rukách nielen moc, ale aj moč, čo je veľmi dôležitá slovná hračka. Je dominantný samec, ktorý si robí s tým druhým, bezbranným, submisívnym partnerom, čo uzná za vhodné. Samozrejme, musí sa to páčiť obom!

 

Kde a ako?

Najkrajšie na tzv. zlatom daždi je však to, že sa dá poňať aj úplne nežne. Ako? V prvom rade tak, že sa prestanete na túto špecialitku pozerať opovrhujúco a zahodíte predsudky, že je to niečo špinavé. O. k., to asi nebude pre každého jednoduché, ale len takto sa dajú posúvať hranice. Romantika nemusí mať vždy podobu voňavých lupienkov ruží, ktoré budú na posteľnej obliečke s potlačou vášho prvého bozku. Nemusí vám ani nad posteľou viať vo vetre baldachýn, v ktorom sa aj tak len zbiera prach. Rovno zabudnite na posteľ, bolo by ju treba po akte prať, a to je poriadna robota. Odporúčame vám premiestniť sa do kúpeľne, sprchy, vane, všetko sa z nej ľahko a rýchlo zmyje. Páry, ktoré sa tejto praktike venujú, prežívajú nielen nevšedný zážitok, ale dosahujú aj vysokú mieru intimity.

3 obrázky v galérii Môžete sa dokonca realizovať vo vani, následne sa vzájomne osprchovať.

Fakt je, že pokiaľ neucítite na svojom podbrušku (alebo hocikde inde) teplý cícerok partnerovho moču, nemôžete vedieť, ako veľmi vás to vzrušuje,“ hovorí Iveta, ktorá tú skúsenosť má. „Tak zvláštne vás vzruší chuť zakázaného, čudného, nemravného, až sa vám zrýchli dych a oddáte sa tomu celá.
Začiatočníčkam odporúčame jemnejší variant v podobe sprchy. Čistá tečúca voda rýchlo zmyje moč a keď po pár razoch konečne prijmete, že sa hráte s partnerom túto zakázanú hru, môžete prejsť do druhého levelu a ísť do toho takpovediac nasucho. Môžete sa dokonca realizovať vo vani, následne sa vzájomne osprchovať, napustiť si znovu vaňu plnú voňavých solí a uvidíte, že takýto hriešny kúpeľ budete praktizovať častejšie a častejšie.

 

A aby sme vám dodali trochu odvahy a motivácie, vrátime sa k informácii o zdraví. Močom predsa vylučujeme z tela toxíny a podaktorí (fakticky!) moč aj pijú. To už nemusí byť šálka kávy pre každého, no ak si trochu pogooglite, natrafíte na veľa informácií o tejto „terapii“. Už si ním vyliečili vraj aj zápal hrubého čreva, tak čo vy viete? Ale zostaňme my radšej pri starom dobrom sexe, jeho zdravotné účinky si nedovolí spochybniť nikto!

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Výroky o sexe, Orgazmus, Sex, Dvojica, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Najlepšie rady, ktoré môžete dostať do života a do postele!
Otázka, ktorá nás zaujíma: Sú muži - tanečníci naozaj lepší v posteli?
Pre mužov je pláž v lete rajom: Toto všetko ich si všímajú a potom...
O sexe v aute sa ľahko hovorí, ťažšie sa však praktizuje: Aké sú najlepšie...
Sex cez telefón: Takú zábavu musíte vyskúšať aspoň raz!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×