Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Toto je jedna z najmocnejších žien Hollywoodu: Pokora ju ale neopúšťa!

Toto je jedna z najmocnejších žien Hollywoodu: Pokora ju ale neopúšťa!
Dnes už netúžim po vychudnutej postave.

Život usmievavej nemeckej modelky sa skloňoval roky vždy spolu s menom jej čierneho princa. Oznámenie ich rozchodu prišlo náhle a šokovalo celý svet. Život však ide ďalej a ona si ho už len užíva.

 

Najzmysluplnejšia vec:

Môj život sa naplnil, odkedy som mamou. Vždy som ňou chcela byť. Na Deň vďakyvzdania mám pri sebe každý rok svojich rodičov, svoje vrieskajúce deti a veľkého tučného moriaka, ktorý sa rozvaľuje uprostred toho všetkého. 

 

Najkrajší okamih:

Keď ma Seal požiadal o ruku. Bolo to počas nášho snoubordového výletu, na vrchole ľadovca v kanadských horách. Vzal ma helikoptérou do iglu, ktoré tam dal postaviť. Bolo v ňom všetko: oblečená posteľ, všade lupene ruží, sviečky, jedlo a šampanské. Veľmi, veľmi romantické.

12 obrázkov v galérii Nie som človek, ktorý je zvyknutý hrať hry, keď chce niečo dosiahnuť.

Najväčšia životná lekcia:

Keď som sa ako tínedžerka ocitla sama za hranicami. Ďaleko od domova som bola nútená naučiť sa byť odolnejšou a vynaliezavejšou. Takto človek rýchlo dospeje. Obalí sa hrošou kožou a naučí sa stáť pevne na vlastných nohách. Vďaka tomu som dnes tým, kým som.

 

VIAC GLOSSY FOTIEK NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU>>>

 

Najideálnejší vzťah:

Vo vzťahoch som vždy chcela byť sama sebou. Často zažívam dni, keď nechcem žiadny mejkap a chcem byť milovaná taká, aká som.

12 obrázkov v galérii Heidi Klum v šatách J. Mendel.

Najinšpiratívnejšie miesto:

Milujem blšie trhy! Nechodí tam veľa ľudí a je to skvelé miesto na inšpiráciu. Stále vymýšľam a navrhujem. Nikdy neviete, čo vám tu brnkne do nosa, a možno ste ani netušili, že to potrebujete!

 

Najúprimnejšia ľúbostná taktika:

Nie som človek, ktorý je zvyknutý hrať hry, keď chce niečo dosiahnuť. Taktizovanie typu vymeňme si čísla, ale potom treba počkať štyri alebo päť dní, než sa ozvem, to nie je pre mňa. Nevidím v tom zmysel. Ak niečo cítim, prečo by som to mala nechať odísť? Žijeme predsa len raz.

12 obrázkov v galérii Stále vymýšľam a navrhujem.

Najrozumnejšie rozhodnutie:

Nikdy som nebola vychudnutá. Čím viac som sa o to snažila, tým to bolo horšie. Potom som myslela na jedlo viac než kedykoľvek inokedy. Hovorili mi musíš schudnúť a na mňa to pôsobilo úplne opačne. Po rozume mi behali len mafiny! Dnes už netúžim po vychudnutej postave. Chcem si udržať svoje oblé, ženské krivky.

 

Najobľúbenejšie jedlo:

Kapustová polievka mojej mamy. Milujem aj jej špenát a fazuľovú omáčku či zemiakové knedle, ale aj zemiakový šalát starej mamy.

Čítajte viac o téme » Život po tridsiatke, Celebritné vzťahy , Móda, Život, Krásny život, Celebritné rozvody , Modeling, Modelka, Krásne róby celebrít, Červený koberec

Autor: Andrea Konečná

NEPREHLIADNITE
Krásna Dominika Ducová: Slovenka ako repa, no toto jedlo jej nechutí!
Leto láske nepraje? Ďalší hviezdny rozchod, ktorý sme nečakali!
Veľkolepá a šialená prehliadka plaviek: Dojčenie na móle a ešte oveľa viac!
Milostné trojuholníky Hollywoodu: S kým sa počas oficiálnych vzťahov...
Ak poznáte túto tvár, gratulujeme vám: Patríte ku skutočným módnym...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×