Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Posteľová gymnastika: Najobľúbenejšie sexuálne polohy trochu INÁČ!

Posteľová gymnastika: Najobľúbenejšie sexuálne polohy trochu INÁČ!
Nie nadarmo sa stal jedálenský stôl predlohou mnohých dráždivých sexuálnych scén.

Zabudnite na zložité polohy a krkolomné pózy. Nejde o to skrútiť sa ako praclík, najdôležitejšie je vaše telo. Každá sme iná, tak skúšajte!

NA PSÍKA, NO TROŠKU INAK

Žena pri tejto polohe kľačí, opiera sa o podložku rukami a partner do nej vniká zozadu. A teraz pozor, namiesto toho, aby ste kľačali, si jednoducho ľahnite na brucho a partner si ľahne na vás. Svoju rozkoš môžete zvýšiť tým, že si panvu podvihnete vankúšom a zadok vystrčíte dohora.

 

ZAVIŇTE SA NOHAMI

Poloha je jednoduchá, partner si ľahne nabok tvárou k vám. Vy prehodíte nohy cez jeho stehná a urobíte akýsi most. Pozícia je vhodná najmä pre ženy, ktorým chvíľku trvá, kým dosiahnu vrchol. Nie je totiž fyzicky náročná, navyše sa váš drahý ľahko dostane k vášmu klitorisu.

3 obrázky v galérii Svoju rozkoš môžete zvýšiť tým, že si panvu podvihnete vankúšom a zadok vystrčíte dohora.  

STÔL PRE DVOCH, PROSÍM

Niekedy stačí len to, že zmeníte prostredie. Nie nadarmo sa stal jedálenský stôl predlohou mnohých dráždivých sexuálnych scén. Ideálne je, aby stôl siahal partnerovi po pás. Vy sa ako bohyňa položíte navrch stola a necháte ho, aby si pochutil na časti vášho tela. Ako vždy, pomáha zdvihnutá panva. 

 

SADNÚŤ A ROZKROČIŤ SA

Nech si váš partner sadne a obkľúčte ho tak, aby ste boli tvárou k nemu. Je to poloha, keď máte kontrolu nad uhlom, rýchlosťou a pohybom, pretože môžete použiť ruky aj nohy na to, aby ste manévrovali. Vyskúšajte pohyb dopredu a dozadu, keď sa triete o váš klitoris. Pre odvážnejšie – oprite sa rukami dozadu a umožníte mu prístup nielen k svojim prsiam, ale aj hlbšie vnikanie.

3 obrázky v galérii Nech sa odviaže!

SLADKÉ LYŽIČKY

Nie je hádam poloha, ktorá by bola intímnejšia a priliehavejšia ako tá „na lyžičky“. Obaja si ľahnete na rovnaký bok s tým, že partner sa k vám pritlačí zozadu. Veľkým bonusom je opäť jeho voľný prístup k vášmu telu. Nech sa odviaže!

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Láska a vzťahy , Milovanie, Orgazmus, Sex, Intímne partie, Intímny život, Intímne miesta, Vzťahy a sex, Zakázané stránky

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Nezabudnuteľný sex: Týchto 6 HOT trikov poznajú iba najzručnejšie milenky!
Najväčšie tajomstvá ženskej postele: Dámy, ukrývate TOTO VŠETKO...
10 tajomstiev rozkoše: Toto ste o orgazme doteraz vôbec nevedeli!
Hrôzostrašná história prostitúcie: Perverznosti a skaza na každom kroku!
Poďme sa spolu hrať: Horúce posteľové zábavky pre dospelých!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×