Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Súťaž s MADAM EVOU: Vyhrajte podmanivý parfum Bucheron Absolu de Nuit!

Súťaž s MADAM EVOU: Vyhrajte podmanivý parfum Bucheron Absolu de Nuit!
Vôňa zahalená do horúcej mandle, čerstvého bergamotu je návyková.

Práve teraz máte jedinečnú príležitosť súťažiť s MADAM EVOU o zmyselný a očarujúci parfum Quatre Absolu de Nuit!

 

Od svojho založenia v roku 1858 sa v priebehu rokov stal Boucheron inovatívnym a vizionárskym klenotníkom. Bol prvým klenotníkom súčasnosti, ktorý si otvoril svoj luxusný butik na námestí Place Vendôme, a ktorý preukázal schopnosť prispôsobiť sa svojej klientele a zároveň sa nadčasovo rozvíjať.

 

Maison Boucheron v neustálom hľadaní technických, umeleckých a estetických inovácií svojich šperkov vytvoril cestu k novému druhu šperkov, a to nielen prostredníctvom nápadito odvážnych spôsobov, ako nosiť svoje výtvory, ale aj vďaka použitiu úplne nových materiálov, ktoré zanechali trvalý dojem v histórii francúzskych šperkov. Jeho intuícia a pochopenie súčasných trendov spojených s výnimočnou prácou remeselníkov, ktorí dodnes pracujú na adrese 26 Place Vendôme, urobili z Boucheronu jedno z najmodernejších parížskych klenotníctva za posledných 160 rokov.

 

Žena Quatre

Prirodzene elegantná, ohromujúca a s nenapodobiteľným štýlom a odvahou prejaviť sa: taká je žena Quatre, ako žiadna iná, a to ju robí neodolateľnou. Očarujúci, zmyselný oblak, ktorý sa nesie okolo nej, sprevádzaný ligotom jej prsteňa Quatre, ktorý je navyše doplnený jej odzbrojujúcím úsmevom... Ak ju stretnete v meste pri západe slnka, nikdy na ňu nezabudnete.

Boucheron Quatre

Flakón

Flakón je vyrezávaný zo skla,  dymové lakovanie je doplnené tmavšími ružovými farbami podľa zafarbenia ovocia z vône. Metalické zlaté logo zdôrazňuje precízny charakter vône a jej zámer. Biela krabica je v súlade s originálom. Hlavným rysom podpisu tejto línie je pruh z ružového zlata, ktorý charakterizuje túto novú verziu parfumu Quatre Absulu de Nuit.

 

Vôňa

Vôňa zahalená do horúcej mandle, čerstvého talianskeho bergamotu a ružových plodov je od samého začiatku návyková. Neodolateľné stopy jazmínu prepojené s vôňou sladkého a šťavnatého hruškového sirupu, doplneného tonka bôbmi, ktoré sú ohnivé a napriek tomu nádherne sladké. Dym žeravého jantárového dreva spolu s pohladením santalového dreva sú prestúpené zmyselnou vanilkou, ktorá zanecháva nezameniteľnú stopu...

 

Ako môžete parfum vyhrať?

Jednoducho! Podmienkou účasti v súťaži je zaslať nám mail na e-mailovú adresu eva@eva.sk s heslom "Quatre Absolu de Nuit" a správne odpovedať na otázku: Ktorá redaktorka pre vás pripravuje módne editoriály v MADAM EVE? Súťaž potrvá do 22.5. a vyžrebovaná výherkyňa získa parfum Quatre Absolu de Nuit.

 

Zapojením sa do súťaže súhlasíte s jej podmienkami.

 

Čítajte viac o téme » Špičkové kozmetické výrobky, Svet vôní, Krása a zdravie žien, Súťaže, Sebavedomá a úspešná, Žena, Kozmetika

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Súťaž s MADAM EVOU: Zapojte sa a vyhrajte exkluzívny parfum Armani!
Takto vonia Meghan Markle: Najobľúbenejšie parfumy vojvodkyne zo Sussexu!
Súťaž s MADAM EVOU ukončená: Parfum Miu Miu L'Eau Bleue posielame...
Mejkap z nich spravil iné osoby: Ženy zdieľajú fotky PRED a PO nalíčení,...
Šťavnatá SEPTEMBROVÁ EVA v stánkoch: Lesk na pery v troch farbách ako...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×