Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

O moje srdce sa delia dvaja muži: Toho vzrušenia som sa nevedela vzdať!

O moje srdce sa delia dvaja muži: Toho vzrušenia som sa nevedela vzdať!
Fungujeme takto už rok.

Prežívala som práve krásne obdobie zamilovanosti, keď mi do života vkročil ďalší muž.

Bol jedným z príjemných prekvapení v mojej novej práci. Mal krásne pevné telo, husté, tmavé, starostlivo upravené vlasy a prenikavé zelené oči. Od spolupracovníkov som sa dozvedela, že je cudzinec a má pár dní pred svadbou. Opantal ma na prvý pohľad. A hoci som vedela, že túžba, ktorá sa ma zmocňuje v jeho blízkosti, sa asi nikdy nenaplní, vždy som sa tešila do práce. Keď sa na mňa pozrel, venoval mi dlhší pohľad, ako by mal, dokonca som v jeho očiach zazrela iskričky podobné tým mojim. „Možno to nie je beznádejné,” uvažovala som.

 

Počas jednej pracovnej diskusie sa ma zrazu spýtal, či by som s ním nešla večer von. Vyšlo to z neho tak nečakane… Vedela som síce, že na mňa čaká priateľ a na neho zasa snúbenica, no s odpoveďou som ani chvíľu nezaváhala. Túžila som po ňom tak dlho, že keď to konečne prišlo, nechcela som nič iné, iba si ho užiť. V ten večer som náš spoločný byt s priateľom opúšťala s myšlienkou: „Keby si tak vedel, že dnes v noci budem patriť inému.

3 obrázky v galérii Bola som z neho ako v tranze.

V meste sa veľmi nevyznal, preto som navrhla podnik, kde veľa ľudí nechodí, aby sme mali pokoj. Po pohári vína mi povedal veľa vecí, z ktorých vyplynulo, že ani ja mu nie som ľahostajná. Keď mi o druhej ráno navrhol, aby som s ním išla do hotela, už nemohol byť konkrétnejší. Bola som z neho ako v tranze. Bez najmenších výčitiek som prikývla, napriek tomu, že som ľúbila aj iného. Milovali sme sa celú noc a ja som vedela, že sa to už nesmie zopakovať. Ale mýlila som sa – nedalo sa zabudnúť. Naše stretnutia boli čoraz krajšie, plné vášne a túžby. A ja som si uvedomovala, že sa so mnou pomaly, ale isto niečo deje. Zamilovala som sa. A aj keď som sa každé ráno zobúdzala s nádejou, že som sa z toho vyspala a všetko bude tak ako doteraz, nestalo sa.

3 obrázky v galérii Dúfam, že mi raz bude odpustené, že som milovala dvoch mužov súčasne.

Fungujeme takto už rok. On sa stále neoženil. A napriek tomu, že som na žiadosť môjho priateľa, ktorý pravdepodobne niečo tušil, nastúpila do inej práce, náš vzťah neochabol. Niet dňa, aby som na neho nemyslela, niet hodiny, aby som po ňom netúžila. Nechcem ubližovať nevinnému človeku, ktorý ma ľúbi a plánuje budúcnosť po mojom boku. Ale nedokážem si odoprieť ani to, čo dostávam od NEHO. Viem, že raz môže odísť zo Slovenska a už sa nikdy nevráti, že nikdy nebude celý môj a ja celá jeho. Ale nedokážem s tým nič urobiť. Niekedy len čakám, kedy sa to prevalí. Dúfam, že mi raz bude odpustené, že som milovala dvoch mužov súčasne.

Čítajte viac o téme » Prvý bozk, Láska a vzťahy , Dokonalý muž, Vzťahy, Orgazmus, Láska na prvý pohľad, Sex, Nevera, Zakázané strany, Láska magická

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Ako byť najlepšia z najlepších: 14 pravidiel, aby bol jeho "fešák"...
10 tajomstiev rozkoše: Toto ste o orgazme doteraz vôbec nevedeli!
Poďme sa spolu hrať: Horúce posteľové zábavky pre dospelých!
Choďte do sprchy: Najlepšie sexuálne polohy priamo pod horúcou vodou!
Svätá trojica: Tieto sexuálne jazdy by mal poznať každý pár!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×