Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Narodili ste sa ako Lev, Škorpión alebo Vodnár? Od partnera v tomto znamení ruky preč!

Narodili ste sa ako Lev, Škorpión alebo Vodnár? Od partnera v tomto znamení ruky preč!
Býci sú žiarliví, niektorí extrémne.

Povieme to takto. Život s Býkom nie je jednoduchý. No ak budete ochotná prispôsobiť sa jeho požiadavkám a životnému štýlu, nevymení vás za nič na svete!

Býk je v posteli nežný. Miluje jemné, tak trochu hanblivé romantické ženy s prirodzeným dievčenským výzorom. Býk nemá žiadne hranice. Ak sa rozhodol, že vás chce, urobí všetko pre to, aby vás dostal. Býci nepohrdnú ani jednorázovkou. Pozor, aby ste si jeho úmysly zle nevysvetlili.

Prečítajte si: 

Toto vás prinúti zavolať blízkym: Nádherné ilustrácie ukazujú, o čom je rodinné šťastie!

V práci, v láske a v rodine je zásadový. Má vždy jasný cieľ, ktorý je rozhodnutý dosiahnuť. Pozor, ak nie ste na rovnakej vlne, nemusí vám rozumieť a vy tak skončíte single bez toho, aby ste o probléme hovorili. Býk má totiž okrem denného programu vopred naplánovanú svadbu, počet detí, presne vie, kde bude o 10 rokov a aj to s kým strávi dôchodok. Všetko, čo sa nenachádza v jeho harmonograme, znamená pre Býka stratu času.

Ak jeho city ochladnú, rezolútne prerušia všetky styky.

Býci sú žiarliví, niektorí extrémne. Pamätajte si - neexistuje býk, ktorý by mávol rukou nad koketujúcou partnerkou. A nemusí ísť len o flirt. Vadiť mu môže aj dĺžka vašej sukne či zvodná červená na perách. Býkova žiarlivosť sa nemusí prejaviť hneď. V snahe získať všetko, čo si zaumienil potláča v začiatkoch všetky negatívne vlastnosti, čo vás môže spoľahlivo pomýliť. Býk ťažko zabúda i odpúšťa. Neprovokujte ho a nezamotávajte ho do zložitých situácií, z ktorých by ste nemuseli vyviaznuť ako partneri. 

 

Ženy, ktoré by si z Býkom nemali začínať sa narodili v znamení Lev, Škorpión či Vodnár. Naopak vhodnú partnerku nájdu v Kozorožcovi či Panne.

Čítajte viac o téme » Znamenia horoskopu, Láska, Láska a vzťahy

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Najvernejšie znamenie zverokruhu: Vzťah s touto ženou je pre chlapa výhra
Býk August
Vodnár August
Rak August
Strelec August

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×