Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Ste odsúdená na sex na diaľku? Takto bude jeho myseľ patriť jedine vám

Ste odsúdená na sex na diaľku? Takto bude jeho myseľ patriť jedine vám
Jedna fotografia vyjadrí tisíce slov, hlavne tá erotická.

To, že ho nemôžete vzrušiť osobne, neznamená, že by ste mali sexuálne abstinovať.

„Pošlite” mu sex v e-maile či esemeskou

Namiesto dlhého mailu, v ktorom mu podrobne opisujete udalosti dnešného dňa, mu radšej opíšte svoj erotický sen, ktorý ste s ním mali (ak ste nemali, tak si nejaký vymyslite) alebo mu v esemeske napíšte to, čo s ním spravíte v posteli, keď budete spolu. „Svojho priateľa som nevidela už 9 mesiacov, no sme v kontakte každý deň a vášeň medzi nami je silnejšia, ako keď odchádzal. Vďaka šťavnatým správam sme si povedali aj tie najtajnejšie sexuálne fantázie a už sa nevieme dočkať, kedy ich zrealizujeme,” hovorí Paťa.

3 obrázky v galérii Spoločne sme navštívili sexshop a nakúpili sexuálne hračky.

Nahraďte ho hračkami

Keď rodičia nedokážu tráviť dostatok času so svojimi deťmi, kúpia im hračku. Nie je to najideálnejšie riešenie, ale rozhodne aspoň na chvíľu odpúta pozornosť. A platí to aj pre dospelých. „Predtým ako priateľ odišiel na polročný študijný pobyt do Austrálie, sme spoločne navštívili sexshop a nakúpili sexuálne hračky pre nás oboch, aby sa ani jeden nemohol vyhovárať, že „to” na neho prišlo a nemohol si pomôcť,” smeje sa Erika.

 

Cybersex

Aj keď si mnoho „osamelých” chlapov spestruje večery interaktívnym „sexom” na internete s neznámymi nahotinkami, ten váš sa toho určite rád vzdá, keď to bude môcť robiť s vami. „Obaja máme laptopy s kamerou, takže sleduje môj online striptíz či vibrátorovú šou, ktorú mu robím cez internet vďaka programu Skype.” Ak máte nainštalovanú webkameru, dajte pozor na to, aby ste boli vždy dobre osvetlená. Fotografka Lenka, ktorá vie, že vidieť človeka v dobrom svetle je záruka úspechu, sa pri rozhovoroch so svojím priateľom špeciálne nasvieti ako vo fotografickom štúdiu.

3 obrázky v galérii Masturbačný orgazmus má rovnako kvalitné zdravotné účinky ako orgazmus vo dvojici!

Prekvapte ho fotografiou

Jedna fotografia vyjadrí tisíce slov, hlavne tá erotická. Vďaka digitálnym fotoaparátom, samospúšti a troche experimentovania pred objektívom vytvoríte obrázky, ktoré budú pre neho znamenať svet. Skúste vypnúť blesk a nafotiť intímne detaily svojho tela večer, v izbe osvetlenej obyčajnou žiarovkou. Budú trochu rozmazané a nadobudnú erotický žltý tón. „Moja priateľka mi minule namiesto tradičných fotiek poslala zábery svojho nahého tela. Pozerám si ich na počítači každý večer a …” 

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Potešenie, Počitačova éra , Vzťahy, Orgazmus, Sex, Intímne partie, Intímny život, Vzťahy a sex, Zakázané stránky

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Nezabudnuteľný sex: Týchto 6 HOT trikov poznajú iba najzručnejšie milenky!
Hrôzostrašná história prostitúcie: Perverznosti a skaza na každom kroku!
10 tajomstiev rozkoše: Toto ste o orgazme doteraz vôbec nevedeli!
Poďme sa spolu hrať: Horúce posteľové zábavky pre dospelých!
Najväčšie tajomstvá ženskej postele: Dámy, ukrývate TOTO VŠETKO...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×