Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Milujete mužov, no vzrušuje vás myšlienka na lesbický sex? Tu sú pikantné spovede „bi-zvedavých“ žien!

Milujete mužov, no vzrušuje vás myšlienka na lesbický sex? Tu sú pikantné spovede „bi-zvedavých“ žien!
Mnohé „bi-zvedavé“ ženy majú vzťah s mužmi, alebo sú dokonca vydaté.

Ak ste zašepkali „áno“, vitajte v klube „bi-curious“, tzv. bi-zvedavých žien.

Čo je vlastne „bi-zvedavosť”? Je to len túžba vyskúšať niečo iné, alebo to znamená, že som vlastne bisexuálka, či dokonca lesbička? Vznikla táto túžba vo mne, alebo to chcem vyskúšať preto, že to skúša každý? pýtajú sa mnohé ženy.

 

Podľa významného sexuológa Alfreda Kinseyho, pôsobiaceho v 50. rokoch minulého storočia, je len veľmi málo ľudí jednoznačne hetero- či homosexuálnych. Podľa jeho slov u väčšiny z nás nie je sexuálna orientácia vyhrotená – čierna alebo biela – a počas života sa dokonca stupeň našej náklonnosti k jednotlivým pohlaviam môže meniť. Preto je úplne normálne, keď sú naše sexuálne fantázie a sny spojené aj so ženami, aj s mužmi a neznamená to, že ich chceme premietnuť do skutočného života. Dnešná doba je otvorenejšia, takže mnohí už nepotláčajú svoje túžby a užívajú si život, lásku a sex bez zábran či predsudkov tak, ako to v tom momente cítia. Erotické predstavy sú súkromná vec a je len na vás, či sa rozhodnete pre ten alebo onen životný a sexuálny spôsob.

3 obrázky v galérii Tridsaťročná Alica priznáva, že si našla partnerku, s ktorou vyskúšala lesbický sex.

Diskrétna sieť internetu

Mnohé „bi-zvedavé“ ženy majú vzťah s mužmi, alebo sú dokonca vydaté. A hoci by ich partneri proti ženskej milenke možno nič nenamietali, väčšinou si nechávajú svoje fantázie pre seba. A keď sa ich aj rozhodnú zrealizovať, hľadajú diskrétne na internete. Tridsaťročná Alica priznáva, že si našla partnerku, s ktorou vyskúšala lesbický sex, na zoznamke po tom, čo ju vzrušila tanečnica na diskotéke. „Zdôverila som sa s tým svojmu priateľovi a ten nemal nič proti,“ hovorí s úsmevom.

 

Skúsenosti „bi-zvedavých” žien, ktoré sa na experiment už podujali, sú rôzne – jedny skončili fiaskom, druhé nadšené s ďalším pokračovaním.Na sex fóre sa mi zapáčil jeden pár, tak sme sa dohodli že sa stretneme, ale od začiatku to bolo zvláštne. Mala som pocit, že žena z páru to robí len preto, aby uspokojila sexuálnu fantáziu svojho priateľa a chcela odo mňa iba prijímať. A keď sa ma dotkol, bola z toho celá nesvoja. Stopla som to asi po 15 minútach a odišla som domov,“ priznáva Niky.

3 obrázky v galérii Na sex fóre sa mi zapáčil jeden pár, tak sme sa dohodli že sa stretneme.

Kto teda som?

Heterosexuálka – vzrušujú vás iba muži.

Lesbička – vzrušujú vás iba ženy.

„Bi-curious” – Ste „bi-zvedavá”. Vzrušuje vás myšlienka prekročiť hranice svojej primárnej sexuálnej orientácie a vyskúšať sex so ženou (ak ste heterosexuálka) alebo s mužom (ak ste lesbička), ale ešte neviete, či by sa vám to páčilo aj v skutočnosti. Ak áno, tak sa môžete zaradiť medzi „bisexuálov“, ak nie, ostávate len „bi-curious“.

Bisexuálka – vzrušujú vás ženy aj muži a mali ste s nimi sexuálny pomer. Bisexuálni ľudia necítia potrebu rozhodovať sa, s ktorým pohlavím si začnú. Keď preletí iskra, to, či nosí boxerky, alebo tango nohavičky, je len nepodstatný detail.

 

Jediným spôsobom, ako sa zaškatuľkovať do správnej kategórie, je vyskúšať to a presvedčiť sa na vlastnej koži, aký z toho budete mať pocit. Ak sa potom budete cítiť skvele a budete to chcieť robiť znova, ste bisexuálka. Ak to nie je vaša šálka kávy, aj keď vás jej vôňa naďalej dráždi, ste jednoducho len „bi-zvedavá”.

Čítajte viac o téme » Sex, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Zakázané strany, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Pre mužov je pláž v lete rajom: Toto všetko ich si všímajú a potom...
Všetko, čo potrebujete vedieť o "trojke": Dali by ste sa na to?
Kedy je najsprávnejší čas na sex? Vedci majú na vec úplne jasný názor!
Pre Milana bol let domov vzrušujúcejši ako dovolenka: Stal sa členom...
Otázka, ktorá nás zaujíma: Sú muži - tanečníci naozaj lepší v posteli?

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×