Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Celý svet v pozore: 11 TOP rád od svojského návrhára, Karla Lagerfelda!

Celý svet v pozore: 11 TOP rád od svojského návrhára, Karla Lagerfelda!
Mladosť je o tom, ako žijete, nie kedy ste sa narodili.

Názory a tvorba svojského Nemca skrývajúceho sa za tajomnými čiernymi okuliarmi, naškrobeným golierom, neodmysliteľnými koženými rukavičkami či frivolným vejárom zaujímajú celý svet.

1. Móda a štýl

Neobliekajte sa kvôli iným ženám

Obliekajte sa pre seba a pre muža, ktorého milujete, ak taký existuje. Ak sa obliekate, aby ste urobili dojem na iné ženy, tak na to zabudnite.

 

Oblečenie nenahradí sebavedomie

Nepoužívajte drahé oblečenie, aby ste zakryli svoju neistotu. Buďte hrdé na seba, nie na to, že nosíte dizajnérske kúsky. Dnes môže každý vyzerať šik aj v oblečení, ktoré nie je drahé, a kupujú ho aj bohatí ľudia. Dobrý odevný dizajn nájdete dnes na každej úrovni. Štýlové môžete byť aj v tričku a džínsach.

 

Improvizujte

Objavte nové kombinácie toho, čo už vlastníte. Improvizujte. Staňte sa kreatívnymi. Nie preto, že musíte, ale preto, že chcete.

 

Riaďte sa vlastným citom

Móda, rovnako ako poézia, nič nediktuje. Iba navrhuje. Ja by som si prial, aby všetci nosili to, čo nosiť chcú, a kombinovali to podľa svojho vkusu. To je podľa mňa moderné.

4 obrázky v galérii Princezná Caroline v sprievode Karla Lagerfelda.

Nenakupujte, iba aby ste nakupovali

Kupujte to, čo ešte nemáte alebo po čom veľmi túžite a čo sa dá skombinovať vecami, ktoré už vlastníte. Kupujte, iba keď vás niečo nadchne.

 

Tepláky sú tabu

Tepláky sú znamením porážky. Keď stratíte kontrolu nad svojím životom, tak si kúpite tepláky.

 

2. Krásna tvár a telo

S mejkapom aj bez neho

Ak chcete objaviť svoje nové bezchybné ja v moderných outfitoch, nezabúdajte na mejkap. Ubezpečte sa, že máte bezchybnú pleť aj vlasy. Veľa žien však vyzerá skvele aj bez mejkapu. Ak ste obdarená dokonalou pleťou, ukážte ju.

 

Tajomstvo slávnych modeliek

Tajomstvo modelingu nie je v dokonalosti. Človek potrebuje tvár, ktorú si ľudia zapamätajú. Preto sa dievčatá, ktoré boli slávne v 90. rokoch, objavujú v reklamách aj dnes. Malá blond Ruska Sasha má tvár, ktorú si ľudia zapamätajú hneď, ale v prípade ďalších modeliek si dnes kladiete otázku: Je to táto alebo iná? Niečo musíte dostať od prírody, no potrebujete priniesť aj niečo nové.

4 obrázky v galérii Karl Lagerfeld mlčať nikdy nebude!

3. Pokoj v duši

Samota občas pomáha

Ľudia, ktorí robia prácu s prívlastkom kreatívna, musia byť občas sami, aby si dobili batérie. Nedá sa žiť 24 hodín denne vo svetle reflektorov a byť kreatívny. Pre ľudí, ako som ja, je samota víťazstvo.

4 obrázky v galérii Karl s Kendall Jenner.

Povrchnosť verzus intelekt

Rád vyvolávam dojem povrchnosti. Nechcem byť vážny. Hovorím hlúpe veci a správam sa, akoby som bol vyšinutý, plytký človek. Nie je nič nudnejšie ako intelektuálna ťažká povaha.

  

Mladosť je len číslo

Mladosť je o tom, ako žijete, nie kedy ste sa narodili. Čo neznášam najviac na svete, sú ľudia, ktorí majú ďaleko od čerstvej broskyni, ale chcú byť mladí a sexi. Nikoho však neoblbnú. V určitom momente musíte prijať, že sú tu aj ďalší, ktorí sú mladší, čerstvejší a viac žiadostiví.

Čítajte viac o téme » Červený koberec, Móda, Sebavedomý muž, Štýl, Sebavedomie, Modelka, Celebritné vzťahy , Krásne róby celebrít

Autor: Andrea Konečná

NEPREHLIADNITE
Vie to s raketou aj s topánkami: Pozrite sa na NAJ outfity megaúspešnej...
Amal Clooney je na módnom výslní a všetkých valcuje: Pozrite sa na jej...
Hovorí sa nám to ťažko, ale... Jennifer Lopez v tomto sete vyzerala...
Takto noste monokiny: 4 dôvody, prečo musíte mať tieto neodolateľné plavky!
Megaúspešní, talentovaní a sexi: Toto sú najlepšie oblečení a vyzerajúci...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×