Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Ako vygumovať bývalého z mozgu? Randenie po rozchode má svoje pravidlá

Ako vygumovať bývalého z mozgu? Randenie po rozchode má svoje pravidlá
Pohnúť sa po zlom rozchode ďalej býva veľmi ťažké.

Začať randiť po nepeknom rozchode, keď cítime, že nás niekto znova priťahuje a my priťahujeme jeho, je dobré znamenie, že náš liečivý proces je na dobrej ceste.

 

Niektorí odborníci radia, že po zlom rozchode treba začať znovu randiť a hľadať partnera najskôr tak o pol roka. Názory žien aj mužov na polročnú lehotu sa líšia podľa toho, akú s tým už majú skúsenosť. „Podľa mňa je zbytočné povedať, dám si teraz pauzu šesť mesiacov, to sa proste stane samo, ani nevieš ako, a fičíš v niečom ďalšom. Čím viac sa sústredíš, že nie, tým rýchlejšie si to tvoje rozhodnutie niekoho nového pritiahne,“ hovorí nedávno rozídená študentka, ktorá po piatich minútach rozhovoru nehovorí o svojej novej láske, ale zase len o tom bývalom.

 Prečítajte si: 

Chcete byť šťastné? Navždy zabudnite na tieto 3 slová, ktoré bežne používate!

Láka vás práca vo fashion biznise? Najskôr musíte spĺňať tieto predpoklady

„Človek je mierou vecí, však, niekomu to trvá rok, niekomu pol roka, niekto sa hneď vrhá do ďalšej katastrofy. Keď mi baba začne rozprávať o bývalom, viem, že mám utekať,“ hovorí depresívny Jakub, ktorý už niekoľko rokov po skončení posledného zničujúceho vzťahu nenadväzuje radšej žiadne kontakty.

V slzách sa po rozchode utápajú najmä ženy, mnohí muži jednorázovkou.

„Ja by som označovala chlapov, ktorým nejaká baba zlomila srdce, červenou páskou s nápisom nedotýkať sa, lebo to je ich najobľúbenejší šport – liečiť si zlomené srdce lámaním iných. Keď sa pozviechajú z najhoršieho, nevďačne zmiznú za ďalšou kravou, ktorej budú nosiť modré z neba. Alebo ešte lepšie, mali by ich na rok zavrieť do karantény a kým si z mozgu nevymažú bývalú, nedostanú priepustku,“ rozhorčuje sa jedna z notorických liečiteliek, ktorá dodnes nepochopila, prečo ani jeden nedokázal oceniť jej obetavé srdce.

 

Ak chceme skutočne nový vzťah, novú lásku, nie ďalší debakel, mali by sme ho nadväzovať nie vo chvíli, keď nám láska iného človeka len utíši najhoršiu bolesť a pocity zlyhania, ale keď už nemáme pocit, že musíme. Teda keď je túžba dávať šťastie a uspokojenie tomu druhému väčšia ako túžba to všetko dostávať.

Čítajte viac o téme » Randenie, Láska a vzťahy , Láska v kríze, Mužské výroky, Žena, Vzťah, Vzťahy a sex, Láska

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Čoho sa muži na začiatku vzťahu boja najviac? Trápia ich tieto 3 veci
Najhoršie rande jeho života: Držte sa tohto a druhé zaručene NEBUDE
3 znamenia, ktoré si získate najťažšie: Ste medzi nimi aj vy?
Viete na rande urobiť dobrý prvý dojem? Vaše znamenie vám to prezradí
Komplikované ženy muži naozaj nemusia! Toto je zoznam toho, čo ich...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×