Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Abeceda zvrhlostí, ktoré robia ľudia za dverami svojej spálne

Abeceda zvrhlostí, ktoré robia ľudia za dverami svojej spálne
Každý si príde na svoje.

V dnešnej dobe sa už o výstrednostiach v sexe píše viac ako dosť, pretože stereotyp a nuda v posteli nie sú IN. Tak sa pozrite, čo sa deje v spálni tých, pre ktorých je zvrhlosť základ sexu.

D ako Dávenie

Máme na mysli zvuky dávenia, ktoré „vydávajú“ ženy pri orálnom sexe, keď im partnerov úd vojde príliš hlboko do hrdla. Muža môže vzrušovať to, že sa dostal hlboko do ženinho hrdla, alebo celá situácia a jeho dominancia. Samozrejme, všetko treba robiť len do tej miery, aby to nezašlo príliš ďaleko – k vracaniu. Pretože to nechce nikto.

 

E ako Elektrostimulácia

Elektrická energia je zvrhlosť ako sa patrí. Aj keď elektrické šoky môžu byť nebezpečné, vzrušeniu to nezabráni, priam ho znásobuje. V tomto bode je ale nesmierne dôležité vybrať si vhodnú pomôcku, aby to neskončilo fiaskom.


F ako Fetišizmus

Chodidlá sa tešia svojej obľúbenosti medzi fetišistami, najmä tými heterosexuálnymi. Chodidlá sú pre nich posvätné – bozkávajú ich, starajú sa o ne, masírujú ich. Pokročilé štádiá fetišizmu zahŕňajú aj cmúľanie, fackovanie (nohami), prípadne že sa partnerka prechádza holými chodidlami po partnerovom tele.

3 obrázky v galérii Chodidlá sa tešia svojej obľúbenosti medzi fetišistami, najmä tými heterosexuálnymi.

H ako Hra s vekom

Hranie scénok je základom všetkej zvrhlosti. Najobľúbenejšia je hra na dominantného otecka a malé dievčatko. Ak teda svojho partnera už teraz v posteli voláte otecko/ocko, možno ste už na túto hru s vekom pristúpili. Ďalšia verzia je nosenie plienok a hranie sa na malého chlapčeka/dievčatko. Jednoducho všetko, čo vo vás tajne drieme, má priestor dostať sa na povrch.

 

L ako Limity

Ak chcete zvrhlosti vyskúšať v zabehnutom partnerstve, je potrebné spísať si svoje limity – hlavne tie, ktoré vyskúšať nechcete a ktoré v žiadnom prípadne nechcete prekročiť. Taktiež je potrebné dohodnúť si signál, ktorý bude jasne znamenať, že stačilo a pokračovať nechcete. Hlavne aby si ho partner zapamätal a nebral ho ako súčasť hry.

 

K ako Kukučka

V podstate ide o to, že sa heterosexuálny pár dohodne na tom, že žena bude mať sex s iným mužom (jej partner nemusí byť prítomný), a následne bude svojho partnera ponižovať tým, že mu to bude pripomínať a rozprávať o tom. Aká je pointa? Že muža by to malo vzrušiť. Žena sa teda hrá na kukučku, ktorá chodí do cudzích hniezd a o nič sa nestará. Samozrejme, ak sa vám nepáči fakt, že nechránený sex obnáša aj riziko rôznych chorôb, tento spôsob vzrušenia môžete nechať iba v slovnej rovine.

 

P ako Ponižovanie

Nie všetky zvrhlosti sú fyzické – niektoré sú efektívne aj na slovnej úrovni. Slová dokážu rovnako veľa, ak nie viac. Slovné ponižovanie je v tomto kontexte vítané, a áno, myslíme všetky tie pomenovania ako štetka a horšie.

3 obrázky v galérii Sviečky možno navodia atmosféru, no aj sexuálne vzrušenie, keď horúci vosk kvapne na kožu.

Š ako Špehovanie

Presnejšie povedané voyeurizmus. Niekoho vzrušuje, že ho pri sexe niekto sleduje, niekoho zasa to, že môže sledovať iného počas sexu. Na túto aktivitu sú najlepšie sex párty, no dá sa aj nájsť niekto, kto by doplnil chýbajúci element. Aby si každý prišiel na svoje.

 

V ako Vosk

Sviečky možno navodia atmosféru, no aj sexuálne vzrušenie, keď horúci vosk kvapne na kožu. Opäť ale platia isté bezpečnostné zásady, keďže hra s ohňom nie je nebezpečná len pre deti, ale aj dospelých.

 

Z ako Zväzovanie

Niektorí ľudia sú radi zviazaní, iní zase majú radi, keď môžu partnera zviazať a robiť si s nimi, čo chcú. Použiť môžete hocičo, takisto aj uviazať sa môžete o hocičo.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Sex, Zakázané strany, Zakázané stránky, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Otázka, ktorá nás zaujíma: Sú muži - tanečníci naozaj lepší v posteli?
Pre mužov je pláž v lete rajom: Toto všetko ich si všímajú a potom...
Všetko, čo potrebujete vedieť o "trojke": Dali by ste sa na to?
TAJNE túžite po sexe v trojici? Tieto páry vám môžu byť inšpiráciou
Najlepšie rady, ktoré môžete dostať do života a do postele!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×