Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Musia si na seba zarobiť sami: Boháči, ktorých deti ich peniaze nezdedia

Musia si na seba zarobiť sami: Boháči, ktorých deti ich peniaze nezdedia
Zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg s manželkou Priscillou.

Všetci akosi automaticky predpokladajú, že deti boháčov sú za vodou už od malička. Nie vždy to tak ale naozaj aj „dopadne“.

Gordon Ramsay 

Britský šéfkuchár, televízna osobnosť a držiteľ 16-tich Michelinských hviezd síce pristúpil na to, že všetkým štyrom deťom prispeje 25% zálohy na ich byty, no tam to aj skončilo. Keďže sa s manželkou zhodli, že ich deti chcú vychovať k skromnosti, zostatok jeho imania sa rozhodol dať na charitu. Všetko si musia buď zaslúžiť, alebo sami zarobiť.

3 obrázky v galérii Šéfkuchár Gordon Ramsey

 

Kevin O’Leary

Írsko-kanadský biznisman Kevin, ktorého čistý zisk sa šplhá na 400 miliónov dolárov sa taktiež rozhodoval budovať u svojich detí istú pracovnú etiku. Svojim deťom preto neodkázal nič, za to ale svojim (prípadným) budúcim pravnúčatám založil fond, ktorý sa im postará o študijné náklady.

 

Gloria Vanderbilt 

Umelkyňa, módna dizajnérka, herečka a spisovateľka. Narodila sa do zámožnej rodiny a zdedila 5 miliónov dolárov. Tie počas svojho života niekoľkokrát znásobila a dostala sa na hodnotu 200 miliónov dolárov. Jej syn, Anderson Cooper, ale neuvidí ani halier a vraj je s tým uzrozumený. Dokáže si vážiť to, že mohol ísť na vysokú bez toho, aby sa zadĺžil, takže si môže zarábať na seba a nie na splátky.

 

Mark Zuckerberg 

Zakladateľ Facebooku, jeden z najmladších milionárov a najbohatších ľudí sveta sa aj so svojou ženou Priscillou Chan rozhodli 99% svojich akcií dať na charitu. Všetko to urobia prostredníctvom svojej filantropickej organizácie Chan Zuckerberg Initiative. Aj keď sa ich dvom dcéram (Maxima a August) niečo ujde, všetko nedostanú.

3 obrázky v galérii Zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg s manželkou Priscillou.

 

Bill a Melinda Gates 

Zakladateľ Microsoftu verí, že keby nechal svojim deťom príliš veľkú časť svojich peňazí, nebolo by to dobré pre nich ani pre spoločnosť. Pošúškáva sa, že každé dieťa dostane 10 miliónov (z celkovej sumy 79 miliárd dolárov).

3 obrázky v galérii Bill Gates

Čítajte viac o téme » Červený koberec, Krásny život, Život, Sebavedomá a úspešná, Práca, Ľudia, Život po tridsiatke, Celebritné vzťahy , Krásne róby celebrít

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Božská Halle Berry oslávila narodeniny: Pri týchto fotkách by ste...
O tomto radšej zaryto mlčia: Hollywoodske hviezdy, ktoré začali svoju...
Šatník vojvodkyne si vyžiadal svoju daň: 5 outfitov, ktoré si už Meghan...
TOP 20 najlepšie platených svetových hercov: V rebríčku sú len tri ženy!
Podarí sa Meghan zmodernizovať pravidlá? Tento kráľovský bod jej nejde...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×