Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Letné festivalové looky: Inšpirujte sa nevšednými účesmi!

Letné festivalové looky: Inšpirujte sa nevšednými účesmi!
K letným festivalom patria aj žiarivé farby, ktoré ozvláštnia váš účes.

Čaká vás letný festival? Inšpirujte sa nevšednými účesmi, s ktorými nielen oslníte, ale tiež vám pomôžu udržať vlasy upravené niekoľko dní.

„Neupravený“ drdol

Čím menej súmernosti a uhladenosti, tým lepšie. Vlasy ledabolo zopnite uprostred hlavy pomocou sponiek a pinetiek a pozdĺž tváre vyťahajte rôzne hrubé pramene, ktoré nechajte voľne splývať. Celý účes zafixujte trochou laku na vlasy a a je to!

12 obrázkov v galérii

Pletený vrkoč

Tradičný vrkoč je festivalovú klasikou, ale čo ho skúsiť zľahka oživiť? Vlasy rozdeľte napoly cestičkou uprostred hlavy a z predných dvoch prameňov spleťte klasické vrkôčiky. Tie k sebe potom zopnite pod temenom hlavy, ako čelenku a spoločne so zvyšnými vlasmi spleťte do voľného vrkoča. Romantický účes je na svete.

12 obrázkov v galérii

Rozpustená hriva

Aj rozpustené vlasy môžu pôsobiť sexy a odviazane. Končeky natočte kulmou alebo žehličkou na vlasy alebo použite sprej na vytvorenie plážových vĺn. Stačí ho na vlasy nastriekať a medzi prstami vlasy jemne postláčať.

12 obrázkov v galérii

Vlasové ozdoby

Ak chcete byť originálna a neprehliadnuteľná, zakomponujte do vlasov ozdoby v podobe rôznych sponiek, štipcov, šperkov alebo dokonca živých kvetov. Letné festivaly sú na vlasové experimenty priam stvorené.

12 obrázkov v galérii

(Ne)tradičný vrkoč

Nebaví vás klasický vrkoč? Skúste z vlasov pozdĺž tváre oddeliť jednotlivé tenké pramene a všetky ich zatočiť jedným smerom. Potom ich zopnite na temene hlavy a spoločne so zvyškom vlasov vyčešte do vyššieho vrkoča. Vrkoč natupírujte a zafixujte lakom na vlasy.

12 obrázkov v galérii

TIP: K letným festivalom bezpochyby patria aj žiarivé farby, ktoré ozvláštnia váš účes a dotvoria ho presne podľa vašich predstáv. Nové farby Colorista Hair Makeup od L'Oréal Paris ponúkajú dvadsať odtieňov jedinečného želé s farebnými pigmentami, ktoré v okamihu dodajú vlasom metalický alebo matný vzhľad. A čo je najlepšie? Farby sú určené na dočasné sfarbenie vlasov.

12 obrázkov v galérii Nové farby Colorista Hair Makeup od L'Oréal Paris

Sú zmývateľné po prvom umytí šampónom, takže môžete byť každý deň iná. Pohrajte sa s farbou svojich vlasov, rovnako ako s očnými tieňmi alebo rôznymi odtieňmi rúžu!

PREČÍTAJTE SI:

Takto si ľahko a rýchlo vytvoríte najžiadanejší účes horúcich dní

Zmení vás to na nepoznanie: Vyberte si očnú linku podľa farby očí!

TOP 5 najabsurdnejších zdôvodnení rozchodu a pár faktov, ktoré vám otvoria oči

Čítajte viac o téme » Vlasy a nechty, Extravagantné účesy, Lesklé a pružné vlasy, Zmenila účes, Beauty, Festivalová móda, Móda, Trendy účesy, Štýl, Lesk

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Fantastické účesy na leto: S týmito inšpiratívnymi fotkami sa vyberte...
Takto nosia celebrity BOB: Je trendy, praktický a vie byť neuveriteľne...
Kim Kardashian opäť ohuruje novým účesom: Ešte nikdy nemala takéto krátke...
Snehobiela platinová blond opäť na scéne: Berte si príklad z týchto...
Viete si správne umývať vlasy? Väčšina žien to totiž robí úplne naopak!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×