Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Don Juan de Office: Neskončite ako ďalšia "čiarka" v jeho zozname

Don Juan de Office: Neskončite ako ďalšia
Hranice sa prekračujú veľmi rýchlo.

Ku každej poriadnej kancelárii a open-spaceu patrí kopírka, varná kanvica a zaslúžilý opaľovač.

 

1. Kamarát do nepohody

Svoj šarm na vás vybalí hneď v prvý deň. Kým šéf sa tvári veľmi formálne a nové kolegyne sú strašne zaneprázdnené a nekonečne dôležité, on sa vás ochotne ujme. Prevedie vás všetkými oddeleniami, ukáže kuchynku, pridá pikošky zo súkromia vrcholového manažmentu a v bufete vám vezme cappuccino. Úsmevné pohľady ostatných pochopíte neskôr, keď zistíte, že ste 115-tou absolventkou jeho „zácvikovej inštruktáže" v poradí.

 

2. Mailista – srandista

Jeho maily sa len tak hemžia smajlíkmi, lichôtkami a „hanbatými” prílohami. Virtuálna pošta je veľmi zradné médium. Človek si v nej dovolí oveľa viac než z očí do očí a hranice sa prekračujú veľmi rýchlo. Stačí pár krátkych dvojzmyselných výmen po firemnej sieti a šanca na románik už visí vo vzduchu. Ak nemáte záujem, iné než pracovné maily ignorujte.

Svoj šarm na vás vybalí hneď v prvý deň.

3. Spovedník a terapeut

Neskôr možno zistíte, že aj gynekológ amatér. Najprv na vás však skúsi svoje chápavé ja. Či už narazíte na šéfov zlý deň, zlomyseľnosť xantipy od vedľajšieho stola alebo niečo poriadne zbabrete, jeho plece je kedykoľvek pripravené na sebaľútosť a fňukavé vzlyky. A na piatkovom popracovnom drinku do zoznamu svojich žalmov a nárekov zaradíte aj súkromné sklamania a bolesti. V tej chvíli sa už budete bezmocne metať na jeho háčiku.

 

4. V kolektíve obľúbený

Dievčence v bufete sa v jeho prítomnosti chichocú ako školáčky, dámy z manažmentu strácajú ten gestapácky kukuč, všetky mamičkovské typy z ofisu ho zbožňujú a šéfova asistentka mu ochotne varí kávu a kryje chrbát. Zopár ľadových krásavíc však pri zmienke o ňom zbledne a cez zuby precedí niečo veľmi, veľmi škaredé. To sú slečny, ktoré jeho iniciačný rituál zobrali príliš vážne, až im to zlomilo srdce. Keď nechcete dopadnúť rovnako, v práci sa sústreďte hlavne na prácu.

 

PREČÍTAJTE SI: 

Ak sa jej ešte raz dotkneš, zabijem ťa! Koho Brad Pitt hodil o stenu a vyhrážal sa mu?

Baby priznali počet milencov: Chlapom v šoku padne sánka!

Vieme, kto bol skutočným Pánom Božským: Toto je muž, podľa ktorého bola napísaná legendárna rola!

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Láska a vzťahy , Dokonalý muž, Život, Vzťahy, Láska v kríze, Sex, Krásny život, Sebavedomý muž, Žena

Autor: Adriana Forgáčová

NEPREHLIADNITE
Čoho sa muži na začiatku vzťahu boja najviac? Trápia ich tieto 3 veci
TAKTO dokáže Facebook odhaliť, že vás partner podvádza!
Choďte do sprchy: Najlepšie sexuálne polohy priamo pod horúcou vodou!
Ako byť najlepšia z najlepších: 14 pravidiel, aby bol jeho "fešák"...
Svätá trojica: Tieto sexuálne jazdy by mal poznať každý pár!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×