Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Výťažok z Eva Charity Bazaar dosiahol závratnú sumu! Ďakujeme!

Výťažok z Eva Charity Bazaar dosiahol závratnú sumu! Ďakujeme!
Valentino

Presne mesiac, od 7.5. do 7.6. trval boj o luxusné módne vychytávky, ktoré sme dražili ostošesť. Každý deň nové veci, dohromady 75 krásnych fashion kúskov, ktoré našli svoje nové majiteľky. Celkový výťažok druhého ročníka je ÚŽASNÝ!

 

Tak sa na to pozrime: 14 997 eur! Inak povedané, bez troch eur pätnásť tisíc☺ To je suma, ktorú vygeneroval druhý ročník EVA CHARITY BAZAAR-u a ktorý v plnej výške poputuje na projekt Srdce pre deti. Vďaka vám! Takmer tri tisícky dražiteľov, milióny klikov a vybičované nervy každý večer o deviatej, keď končili aukcie – to je adrenalínový sumár, ktorý nás teší.

 

Tento ročník sa niesol v znamení božských topánok a kabelkových ikon, čo potvrdil aj neľútostný boj, ktorý ste o ne zvádzali, všakže, botičkové & taškové maniačky☺

 

Dohromady sme vydražili:

 

23 topánok najzvučnejších mien

 

1. Najväčší záujem vzbudili: Labuteeee! Christian Louboutin ostňové tenisky od našej ambasádorky, Dary Rolins, boli horúcou aukciou. Vydražili sa za 475 eur.

6 obrázkov v galérii Louboutin

 

2. Nesmrteľné sandálky Valentino Rockstud (vydražené za 345 eur)

6 obrázkov v galérii Valentino

 

3. Absolútne štýlové Givenchy čižmičky si uchmatla neznáma módna fajnšmekerka za 280 eur, čo je pri pôvodnej cene 1200 naozaj zlomok sumy. Blahoželáme!

6 obrázkov v galérii Givenchy

 

 

 

20 creme de la creme kabeliek:

 

1. Najhodnotnejšou sa v tomto ročníku stala zástupkyňa exkluzívnej rodiny Louis Vuitton model Monogram Empreinte. (veď práve s ňou natočila Evelyn svoje video) Kráska z teľacej kože začínala na jednom eure a vyšplhala sa na 1180 eur!

6 obrázkov v galérii LV s monogramom

 

2. Emócie sa kumulovali aj pri Sac de Jour od Saint Laurent. Ultimátne nadčasová kabela sa dlho držala na sume 400 eur a potom, v deň D, sa minula za 810. Pôvodná cena 3450... to je kúpa!

6 obrázkov v galérii Saint Lauren

 

3. A samozrejme, Alma od LV, prestížna hráčka na kabelkovom trhu z nádhernej vínovej lakovanej kože. Najväčší model aký sa predáva sme vydražili za 816 eur.

6 obrázkov v galérii LV Alma

 

 

Vaša pomoc má význam aj adresáta

 

Srdce pre deti je dlhoročný overený projekt, zaštítený nadáciou Pontis. Sme šťastné a pyšné, že spolu pomôžeme tým, ktorí sú v núdzi. Výťažok z prvého ročníka EVA CHARTY BAZAAR je už rozdelený tam, kde ho najviac potrebovali.

 

Karina Vojtaššáková, Eliška Országhová, Vladko Gorčík, Peter Tašký, rodina Mezzeyová, Mihalovičová, Kanasová a ďalší  dostali príspevky na spolufinancovanie rehabilitačných pobytov, osobného motorového vozidla, nájomného v ťažkej rodinnej situácii... Ide o detičky, ktoré trpia závažnými ochoreniami svalovej, nervovej či kostrovej súsatvy, Downovým syndrómom. Ich príbehy nájdete na srdcepredeti.sk, a všetky, pri ktorých rodina bude súhlasiť so zverejnením postupne aj na www.evacharitybazaar.sk

 

Už teraz sa tešíme na ďalší jesenný ročník, ktorý príde s obrovským prekvapením a veľkou ambíciou pokoriť hranicu 20 tisíc!

 

Núdzová diéta, ktorá zmení vaše telo: Čo robiť, ak máte na chudnutie 10 dní?

 

Tieto zázraky by rozhodne nemali chýbať vo vašej voňavej dovolenkovej lekárničke!

 

Vojvodkyňa v tieni: Kráľovský fashion súboj má jasnú víťazku

Čítajte viac o téme » Eva charity bazaar

Autor: Timea Keresztényiová

NEPREHLIADNITE
EVA CHARITY BAZAAR je vo finále: Posledných 16 luxusných aukcií!
LV forever! TU sa dostanete k originálu za výpredajové ceny
Miluje ho Jessica Alba, Miley Cyrus, aj Rihanna, teraz ho môžete mať aj vy!
Ikonická kabelka je späť a vy ju môžete mať doma: Legendárny kúsok...
10 prekvapivých vecí, ktoré ste o svetoznámej značke Prada doteraz...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×