Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Vysoká škola výdrže: Urobte si s nami rýchly kurz odďaľovania orgazmu

Vysoká škola výdrže: Urobte si s nami rýchly kurz odďaľovania orgazmu
Nie je všetko stratené!

Ak je jediným problémom vo vašej spálni jeho „priskoro“ a vaše „neskoro“, čítajte. Džentlmen vyvrcholí až po vás.

 

Zmeňte polohu

Pri misionárovi sa mu jeho vzrušenie určite ukočírovať nepodarí, ideálna je poloha muž na chrbte – partnerka navrchu. Na zahodenie nie je ani poloha zboku, keď penetrácia takisto nie je ani príliš tvrdá, ani hlboká.

 

Stopka

Keď už sa aj pri najlepšej vôli orgazmus blíži, ale ešte sa mu dá zabrániť, poproste partnera, aby povytiahol penis tak, aby vo vás zostal len žaluď. Nehýbte sa, aspoň dvadsať sekúnd. Potom môžete pokračovať a tento trik pokojne zopakovať.

 

Srdečný stisk

Na počiatku boli taoistické cvičenia, potom slávni sexuológovia Masters a Johnsová a napokon vznikla technika krátkeho stisku žaluďa. Tesne pred ejakuláciou ho stisnite krátko a ľahko. Potom pokračujte. Ak treba, stisk zopakujte, maximálne 3-krát.

 

Technika troch prstov

Či už vaše, alebo jeho, potrebujete tri prsty. Nimi pred blížiacim sa orgazmom zatlačte na prostriedok jeho hrádze (cestička medzi semenníkmi a análnym otvorom). Zrejme to bude potrebovať viacero pokusov, aby ste zistili, ktorý tlak zaberá.

Povzbuďte ho!

Zlatá gumená klasika

Kondómy sú neprekonané a najspoľahlivejšie zábrany pri prílišnej citlivosti partnera. Mnohí si natiahnu v prípade potreby aj dva! Bomba sú moderné kondómy priamo obohatené špeciálnym lubrikantom odďaľujúcim vyvrcholenie. Sexshopy a internetové predajne ponúkajú množstvo kvalitných gélov, sprejov či krémov, ktoré spoľahlivo znecitlivujú a väčšinou fungujú na chladivom základe. Sú testované a absolútne bezpečné.

 

Dýchanie

Nie, nie je to zbytočné. Ak sa podriadi vzrušeniu, začne dýchať rýchlo a nedajbože dych zadržiavať, orgazmus prepukne skôr, ako poviete "Počkaj trošku". Hlboké a pokojné dýchanie uvoľní telo a pomôže mu získať kontrolu.

 

Masturbácia

Tak veru. Čím viac bude masturbovať (pred vami, za vami, oficiálne, potajomky), tým lepšie mu to pôjde. Povzbuďte ho a ovocie budete zbierať spolu. Spozná vlastné reakcie a vedomosti zúročí pri vás, tým najlepším možným spôsobom. A okrem sebapoznávania aj „vypustí paru“. Takže samé dobré správy.

Čítajte viac o téme » Láska a vzťahy , Orgazmus, Sex, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Zakázané strany, Vzťah, Láska, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Najväčšie tajomstvá ženskej postele: Dámy, ukrývate TOTO VŠETKO...
Poďme sa spolu hrať: Horúce posteľové zábavky pre dospelých!
Choďte do sprchy: Najlepšie sexuálne polohy priamo pod horúcou vodou!
Ako byť najlepšia z najlepších: 14 pravidiel, aby bol jeho "fešák"...
Pre mužov je pláž v lete rajom: Toto všetko ich si všímajú a potom...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×