Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Šťavnatá SEPTEMBROVÁ EVA v stánkoch: Lesk na pery v troch farbách ako darček!

Šťavnatá SEPTEMBROVÁ EVA v stánkoch: Lesk na pery v troch farbách ako darček!
Septembrová EVA už v predaji!

Je tu šťavnatá SEPTEMBROVÁ EVA plná megatrendov. V každom čísle s voňavým leskom na pery. Vyberte si svoju farbu. Koralová, fuchsiová alebo nude len pre vás!

Šťavnatá SEPTEMBROVÁ EVA je plná MEGATRENDOV. Aj tentokrát s DARČEKOM, LESKOM NA PERY. Na výber z 3 farieb a 3 príchutí. Ktorý si vyberiete? Nepremeškajte!

 

Septembrovej EVE kraľujú trendy. A my predstavujeme módne MEGATRENDY 2019!!! ANIMAL INSTINCT, PLIS, PÁNSKY ŠTÝL, SPORTY SPICE, PRÚŽKY, FEMME FATALE, či DOLCE VITA.

 

Odhaľte trendy jeseň/zima 2019 na našich najvplyvnejších INSTAGIRLS. Predstavujeme trendsetterky: MOMU, VANDAJANDANATYKERNY. Sociálne siete si omotali okolo prsta, ale okrem toho sú to ženy ako my, s rovnakými radosťami a starosťami. Prezrádzajú všetko, čo by ste na ich profiloch hľadali márne. Listujte hriešne fashion stories. Len v septembrovej EVE!!!

4 obrázky v galérii Inšpirácie na jeseň len v novej EVE!

Na titulke máme krásnu Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú, ktorá povedala: „Kým som začala byť Veronika, trvalo to.“ O tom, že je fajn baba, presvedčila celú redakciu. Je milá, pekná, bystrá so skvelými novinárskymi zručnosťami a šikovná moderátorka. Ten Sajfa má ale šťastie 😉 #sajfadobresisivybral. Rozhovor s ňou nájdete na strane 33.

4 obrázky v galérii Veronika je milá, pekná, bystrá so skvelými novinárskymi zručnosťami!

COSMETICS VIBES

10 rád dokonalého mejkapu + horúci trend - farbičky na obočie, volumetria, rady a tipy - po čom vlasy túžia; pedi, set, go 😉 a bodka so zlatou.

 

HLASUJTE V 2. KOLE EVA VÔŇA ROKA 2018

4 obrázky v galérii Hlasujte a vyhrajte exkluzívne parfumy!

JEDINEČNÁ a HRIEŠNE VOŇAVÁ súťaž, EVA VÔŇA ROKA pokračuje 2. KOLOM plným voňavých noviniek. Odhaľte ďalšie kolo nového ročníka, krásne ambasádorky a novú šancu vyhrať! Hlasovať a tešiť sa môžete na voňavé novinky ako napríklad jabĺčko od NINA RICCI, prenádherný skvost od PACO RABBANE, LANCÔME, či stálicu od BOSS v novej jemnosti.

 

HLASUJTE a POSIELAJTE SMS! Pretože ODMEŇUJEME VŠETKÝCH SMS HLASUJÚCICH: Pošlite práve teraz SMS a vyhrajte po každom kole 3 x 100 € poukážku od FAnn parfumérie a 3 x 100 € poukážku od parfumérií Marionnaud!  Svoju súťažnú SMS pošlite na telefónne číslo 6664. Testujte! Hlasujte a vyhrajte s nami 350 PARFUMOV.

Klikajte denne www.evavonaroka.sk

 

Nová jesenná EVA je plná MEGATRENDOV. Vychutnajte si ju spolu s DARČEKOM. EVA je jednoducho HRIEŠNE DOBRÁ. #evahriesnedobra

Čítajte viac o téme » Svet vôní, Špičkové kozmetické výrobky, Znamenia horoskopu, Krásne róby celebrít, Domáce recepty, Láska a vzťahy , Červený koberec, Potešenie, Kuchyňa, Dokonalý muž

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Takto vonia Meghan Markle: Najobľúbenejšie parfumy vojvodkyne zo Sussexu!
Súťaž s MADAM EVOU: Zapojte sa a vyhrajte exkluzívny parfum Armani!
Novú EVU plnú megatrendov musíte mať: Hriešne krásne flip-flopy len...
Nová augustová MADAM EVA vám spríjemní leto: S prekrásnou Cindy Crawford...
Vyberte si parfum podľa vášho znamenia: Tieto vône vám pristanú najviac!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×